Nice – Dijon maç tahmini

2,5 Altı/Üstü Üst 1.55
Geçtiğimiz sezon harika bir sezon yaşayan Nice, bu sezon tam anlamıyla kabus gibi bir sezon geçiriyor. Tam toparlandılar derken yine dağılan Nice ligde 5 maçtır galibiyete uzanamıyor. Ligde son puanını 5 hafta önce Angers ile içerde oynadıkları berabere biten maçta alan Nice ligde tam 4 maçtır mağlup oluyor. Konuk ekip Dijon’un 2 hafta öncesine kadar sadece 6 puanı vardı. Son 2 haftada aldığı galibiyetlerle puanını 12’ye çıkardı. Dijon ligin 10. haftasında Metz’i deplasmanda yendikten sonra geçen hafta Nantes’ın 8 haftalık serisine son verdi. Nice’in bu maçta kazanmak adına yapılabilecek her şeyi yapacağını düşünüyorum fakat Dijon kolay teslim olmayacaktır. Karşılıklı goller atılır, 2.5 ÜST olur.

Maç Sonucu 1 1.50
Nice’in kurduğu takım oynadığı futbol ve aldığı sonuçlar tamamen birbirinden bağımsız. Ligde son 5 maçını kaybeden takım, hafta arası Lazio karşısında da son dakika golü ile yenilince takımda movitasyon düşük durumda. Ligde bu sezon Avrupa potası hayalleri kuran takım, şu an düşme potasının üstünde savaşıyor. Her ne kadar oynadığı futbol güven vermese de Nice’e zayıf rakibi Dijon karşısında bir kez daha güvenmekte fayda var.

Kısa Yollar Sayfa Sonu - Sayfa Başı Hızlı Düzenleme

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.


Powered by WordPress | Free Best Free WordPress Themes | Thanks to WordPress Themes Free, WordPress Themes and Themes Directory