Sosyal İddaa Tahmin Platformu Protipster İle Her Spor Dalına Ait Kolayca Tahmin Bulun !

tarafından
61
Sosyal İddaa Tahmin Platformu Protipster İle Her Spor Dalına Ait Kolayca Tahmin Bulun !

Protipster İddaa Tahminleri
iddaa Tahminleri arayan kullanıcılar için genelde kazandıracak en iyi tahminleri bulabilmek zor olsa da ProTipster bu noktada bahisseverlerin imdadına yetişiyor.
İlgilendiğiniz spora dair her gün binlerce ücretli ve ücretsiz iddaa tahminini görebilir ve bu iddaa tahminlerinden yapacağınız kuponlar için yardım alabilirsiniz. ProTipster tamamen ücretsiz bir tahmin platformu ve isteyen herkes kendi tahminlerini kolayca girebiliyor. Bu durumda en iyi iddaa tahminleri için yapmanız gereken tahminler sayfasında üst sıralardaki tahminlere göz atmak olacaktır. Sitede futbol, basketbol, tenis, beyzbol, Amerikan futbolu ve buz hokeyi tahminleri bulabilirsiniz ve eğer kendinizi görmek için de kendi iddaa tahminlerinizi ücretsiz bir şekilde ProTipster’da girerek istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.
Her tahminin solunda bulunan sayılar o tahmini giren kullanıcının önceki başarı performansına göre belirlenmektedir. Eğer bu sayı yüksekse o tahmincinin o lig ve takımlarda kazandıran tahminler girdiğini düşünebilirsiniz. Yine de kuponunuza seçeceğiniz iddaa tahminleri için tahmin detaylarına girerek tahmincinin lig ve takımdaki istatistiklerini inceleyebilirsiniz.
Aynı zamanda takım ve lig uzmanlarının girdiği iddaa tahminlerinden de faydalanabilirsiniz. Uzmanları da profillerindeki rozetlerden tanıyabilirsiniz.

Protipster Basketbol Tahminleri
Basketbol Tahminleri arayan kullanıcılar için de her gün yüzlerce tahmin ProTipster’da. Sitede birçok basketbol turnuva ve takım uzmanı sayesinde kuponlarınız için en iyi basketbol tahminlerini seçebilirsiniz.
Aradığınız basketbol tahminlerine kolayca ulaşabilmek için sitedeki filtreleri kullanabilirsiniz. Tahminler sayfasına girdikten sonra spor bölümünden Basketbol’u, ardından kategori kısmından ülkeyi, turnuva kısmından ligi ve son olarak da aradığınız spesifik bir maç varsa fikstür kısmından da maçı seçebilirsiniz.
Tıpkı diğer tahminlerde olduğu gibi basketbol tahminleri için de tahmin skoru önemli. Eğer tahminci daha önce basketbolda, o ligde ve o takımlarda başarılı tahminlerde bulunmuşsa yeni girdiği tahminin skoru da yüksek olacaktır. Siz de bu skorun yüksek oluşuna göre kazanma ihtimali en yüksek olan basketbol tahminlerine ulaşabilirsiniz.
Başarılı basketbol tahminlerinde bulunarak takım ve turnuva rozeti almış olan tahmincileri de takip ederek girdikleri yeni tahminlerden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda tahminciler sayfasında basketbolu filtrelediğinizde de basketbol tahminleriyle yüksek seviyede sanal kâr elde etmiş tahmincileri bulabilirsiniz. Tahmincilerin profiline giderek takip etmeye başlayabilirsiniz.

Protipster Oranı Düşen Maçlar
ProTipster’da Oranı Düşen Maçlar tahminlerin sağında bulunan kırmızı renkteki aşağı ok ile belirtilmektedir. Bir maçın oranının düşmesi, insanların düşen taraftaki seçeneğe olan eğilimlerinin arttığını göstermektedir. Bu da genel olarak tahmini kuvvetlendiren bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.
Oranı düşen maçlarda kâr etmenizi sağlayabilecek yöntem bu maçları baştan bulup henüz oran yüksekken oynamış olabilmektir. Bunun için de yine ProTipster’daki en iyi iddaa tahminlerini kullanabilirsiniz.
Oranı düşen maçlardan oranı düşmeden haberiniz olsun isterseniz 2 yol önerebiliriz. 1. yol en iyi tahmincilerin girdiği tahminleri takip etmek. Bunun için yukarıda da bahsettiğimiz gibi yüksek skorlu tahminleri giren tahmincileri takip edebilir ya da Tipsterlar sayfasına giderek en iyi tahmincileri bulabilirsiniz. 2. yol ise maçlar için girilmiş tahminler sayfasına girdiğinizde (bunu yapmak için tahminler sayfasındaki filtrelerin nasıl kullanıldığını basketbol tahminleri kısmında anlatmıştık) sayfanın sağ kısmında bu maç için girilmiş en popüler tercih görülmektedir. Kaç kişinin bu tahmini yaptığını orada görebilirsiniz. Aynı tahminin girilme sayısı ne kadar yüksekse maçın oranının düşmesi de o kadar yüksek ihtimal.