Trabzonspor – Göztepe maç tahmini

43 Views
Maç Sonucu 1 – 1.45
Türk futbolunda yeni stadyumlar güçlü ve kazanma geleneği olan takımları evinde daha iyi oynayan takımlar yaptı. Motivasyon, seyirci sayısı yüksek olunca tavan yapıyor. Rakipler için deplasman zorlaşıyor. Trabzon evinde coşkulu maçlar oynadı. Göztepe maçında farklı bir durum söz konusu olmayacak. Göztepe talihsiz Malatya maçının ardından Galatasaray mağlubiyeti ve Fenerbahçe galibiyeti aldı. Zor maçlar üst üste geldi. Kayserispor galibiyeti değerli bir geri dönüş oldu. Hala eksik bir şeyler var. Belki forvet sorunu, belki koordinasyon, oyun kurma sorunları olumsuzluklarda etken. İvmelenen bir takım Göztepe. İyi bir maç bekliyor bizi. Ev sahibi kazanır.
Maç Sonucu 1 – 1.45
Kayserispor önünde şimdiye değin sezonun en iyi Göztepe performansını izledim. İzmir ekibi özellikle son bölgede fazlasıyla etkindi. Daha fazla gol de üretebilirdi. Bir gol bir asist yapan Yasin ve kenar bindirmeleriyle etkili olan Halil öne çıkan isimlerdi. Ancak önemli olan bu durumun devamlılığı. Kaldı ki bu devamlılık konusunda tartışma açacağımız bir diğer takım da Trabzonspor. Galatasaray galibiyetinin ardından gelen Alanya mağlubiyeti bordo-mavililer adına can sıkıcıydı. Tam bir seri yakaladılar derken yine devamlılık konusundaki sıkıntıları baş gösterdi. Fakat her şeye rağmen en azından seyircileri önündeki galibiyet serileri sürecektir diyorum, 1.
Karşılıklı Gol Var  – 1.50
Trabzonspor, güvenilecek bir takım değil. Ara ara G.Saray maçındaki gibi patlamalar yapacaktır ama bunu istikrara yaymaları zor. Çünkü önlerinde onları motive edecek hedef yok. Göztepe’de ise Yasin ve Halil’in yanı sıra Cameron Jerome gibi süratli bir forvet, öndeki üçlüyü besleyecek Andre Castro gibi futbol beyni var. Bayram Bektaş korkaklığı üzerinden atar, biraz cesur oynatırsa güzel maç izleriz.
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın