Sistemli Oyun

Sistemli oyun, tek maçtan yatma ihtimalini ortadan kaldıran ve kazanma ihtimalini arttıran bir özelliktir. Sistem ile kazanmak için kupondaki bütün tahminlerin tutması zorunlu değildir.

Sistem oynadığınızda, oynadığınız maç sayısı ve seçtiğiniz sistem dahilinde, kuponunuzda birden fazla kolon oluşturulur. Oluşturulan kolonlar kazanma şansını ve kupon bedelini arttırır. Kuponununuzun değerlendirilmesi, her bir kolon üzerinden tek tek yapılır ve kazançlı kolonlar birbirleriyle toplanarak ikramiye tutarı hesaplanır.

Sistemli oyunlarda, kuponda yer alan en yüksek MBS’li maç dikkate alınarak sistem kolonları oluşturulur. Sistem kuponlarında olabilecek en düşük kolon tutarı 1 TL’dir.

Örneğin; 6 karşılaşma için sistem 4,5,6’yı işaretlediniz. Sistem bu 6 karşılaşmayı 4’erli, 5’erli ve 6’şarlı olmak üzere kombinasyonlu kolonlar haline getirmektedir. İkramiye kazanabilmeniz için, sistem alanında yer alan en düşük sayı kadar maçı doğru tahmin etmeniz gerekecektir. 4 karşılaşmayı doğru tahmin ederseniz, bu maçların yer aldığı sistem kolonundan ikramiye kazanabilirsiniz. 5 karşılaşmayı doğru tahmin edersiniz, bu maçların yer aldığı 4’erli ve 5’erli kolonlardan tek tek ikramiye kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir